Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu )

 
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu )
4 Puan Verildi
86 Yorum Var
 
Ürünün Yaklaşık Fiyatı :
0 TL
 
Sayfa Hiti :
1941 Kişi
 
Marka : Dazer
   
Yayın Tarihi :
2011-12-01 00:00:00
 
Referans Kodu :
spordz08
 
   
Ürün Açıklaması :  

SALDIRGAN KÖPEKLERDEN KORUNMAK ARTIK ELİNİZDE
Dağcılar, Avcılar, Köpek sahipleri ve saldırgan köpeklerden korunmak isteyen herkes.
>Maksimum 7 Metre uzaklıktaki saldırgan köpeğe dur demek artık elinizde.
Kuduz korkusu köpek fobisi son buluyor.
Köpeği yaralamadan ve hiçbir zarar vermeden sizden uzaklaştıracaktır.
Saldırgan bri köpeği uzaklaştırmak için 2-3 saniye bir kaç kez düğmeye basmanız yeterli olacak.Ultsa ses sayesinde köpek ya olduğu yerde kalır ya da sizden uzaklaşır.
1993 Yılında Amerikada yılın ürünü seçilmiştir.
Kolay taşımanız için kemer tokası ile sizlere sunulmaktadır.
>Ağırlığı sadece 120gr. dır.9 Volt pil ile çalışmaktadır.
7 metreye kadar ulaşan sadece köpekler tarafından duyulan 27000hz. yüksek frekans sesiyle köpekleri yaralamadan sizden uzaklaştırır.
Kanada, Ingiltere, Irlanda posta idareleri tarafından resmen kullanılması uygun görülmüştür.
Saldırgan olmayan istirahat halindeki köpeklerde denemeyiniz.
Hayvanları sevelim.
Ürün Özellikleri :  
   
Kullanım Kılavuzu :  
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Kullanım Kılavuzu Henüz Eklenmemiştir.
   
Yetkili/Teknik Servisleri:  
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Yetkili - Teknik Servisi Henüz Eklenmemiştir.
   


Müşteri Yorumları
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu )
Ortalama 4 Puan Verildi.
86 Kullanıcı İnceledi.

Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Tavsiyesi
Olarak Ürününü Kullananların Puanlamalarını Sağlıyoruz. Bu Ürün İle İlgili Yorumuz Varsa Aşağıdaki Formu Kullanarak Ekleyebilirsiniz.
Tarafından 2013-12-15 10:12:59 Tarihinde Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi ürün işe yarıyor fakat dikkatle okuyun
arkadaşlar ürünü başka bir yerden almıştım fakat aynı marka model ürün. piyasanın en iyisi dazer bi kere bu bir gerçek ve şuna dikkat edin sağır olan hayvanlarda işe yaramaz. yani hayvana tuttunuz sizi dikkate almıyorsa o hayvanda duyma eksikliği vardır
Kullanıcı Tarafından 2012-02-14 00:00:00 Tarihinde BEŞİKTAŞ/İstanbul Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi rahatladılar
ben bunu arkadaşıma aldım.sanki karı-kocanın zaaflarını biliyordu köpekler dışarı adım atamıyorlardı benden rica ettiler girdim siteye araştırdım.dazer köpek kovucuyu buldum.baktım şimdi kendilerine güven gelmiş.hiç yanlarından ayırmıyorlar.fobisi olanlara duyurulur
Kullanıcı Tarafından 2012-02-14 00:00:00 Tarihinde SOMA/Manisa Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi süper bir cihaz
Mahallede sahipsiz köpekler vardı ve insanlara saldırıyorlardı.Sabahları işe giderken çok faydası oldu sadece zarar verecek köpeklere kullanmaya dikkat ediyorum,doğayı ve hayvanları sevelim koruyalım.
Kullanıcı Tarafından 2012-02-14 00:00:00 Tarihinde ÇİĞLİ/İzmir Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi daha denemedim ancak...
Cihaz dün elime gecti... Tahminmden cok daha büyük yapmışlar.. Daha deneyemedim de, ancak bu öyle cepte taşınabilcek bişey değil. çanta taşıyanlar için olabilir belki.. Ama tehlike nezmaangelir bilinmezki.. kol saati boyutunda ufak bişey olur sandım.. belki anahtarlık tarzı gibi... ama bu büyük... Pen şimdiden pişman oldun.. inş. etkisiyle bi işe yarar....
Kullanıcı Tarafından 2012-02-12 00:00:00 Tarihinde ÇANKAYA/Ankara Şehrinden 4 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Test ettim mükemmel...
ürün dün elime geçti... sürekli motor kullanırken saldıran köpeği bugün yuvasına gönderdim! hemde arkasına bakmadan kaçtı!! Teşekkürler ... gerçekten çok faydalı bir ürün motor kulananlar bisiklet kullananlar ve yürüyüş yapanlar için kesinlikle tavsiye olunur...
Kullanıcı Tarafından 2012-02-10 00:00:00 Tarihinde ŞARKÖY/Tekirdağ Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Çok İyi
Ürünü paketinden çıkarır çıkarmaz denedim. Köpeğe acıdım ama ne yapabilirim. Daha sonraki denemelerimde de (sürü halindeki köpekler üzerinde) aynı sonuçları aldım.Oldukça başarılı.
Kullanıcı Tarafından 2012-02-10 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Bartın Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi etkisi gözle görülür
ürün kargo süreci biraz uzundu ama genç köpeklerde gözle görülür bir etkisi var tasarımı biraz kaba olsada bunun bir nedeni vardır diye düşünüyorum yaşlı köpeklerde çok bir etkisi yok fakat o gurupta genelede çok tehlike içermiyo genelde saldırgan köpeklerde daha iyi bir etki bıraktığını gözlemledim saldırmadan tedbirinizi alırsanız hiç bulaşmıyolar kısacası bisiklet motor ve yürüyüş gibi alanlarda etkili bir savunma sağlıyor
Kullanıcı Tarafından 2012-02-10 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Eskişehir Şehrinden 4 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Hem sizi hem de köpeğinizi koruyor
Her ne kadar sözkonusu ürün köpeklerden korkan insanlar için geliştirilmiş olsa da, bir köpek sahibi olarak ben de kullanıyorum. Sokak köpeklerinin sayısının gün geçtikçe artıyor olması, özellikle de erkek köpeği olanlar için ciddi bir tehlike oluşturuyor. Yürüyüş esnasında sokak köpekleri ile karşılaştığımda söz konusu ürünü kullanıyorum. Daha önce başka bir marka kullanıyordum ancak bu ürün malzeme açısından daha çok güven uyandırdı ben de ve bu nedenle de sipariş verdim. Çıkarttığı ses elbette benim köpeğimi de rahatsız ediyor, ancak sahibi ile arasında dayak vs. den kaynaklanan bir güven sorunu olmayan köpekler bu sesin zaten sahibinden gelebileceğini düşünmüyorlar. Mesela benim Labradorum bu sesi sokak köpekleri çıkartıyor sanıyor :))
Kullanıcı Tarafından 2012-02-10 00:00:00 Tarihinde ÇANKAYA/Ankara Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi Gerçekten işe yarıyor
Geçen hafta aldım kargo cok hızlı elime ulastı . işe yarayıp yaramayacağın konusunda biraz tereddütlüydüm ama bir haftadır bir kaç kez kullandım gercekten işe yarıyor
Kullanıcı Tarafından 2012-02-09 00:00:00 Tarihinde BEŞİKTAŞ/İstanbul Şehrinden 4 Puan Vermiş.


 

Yorum Ekle
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Ürünü ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorum Başlık :
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :

Sitede Gösterilmeyecektir.
Bulunduğunuz Şehir
Güvenlik Kodu :
 

 

Paylaş
 

 

 

Benzer Ürünler
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu )
Dazer Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) 4 Puan Verildi 86 Yorum Var
Ultrasonik Fare Ve Böcek Kovucu + (100ml. Kene Kovucu Hediyeli..)
Ultrasonik Fare Ve Böcek Kovucu + (100ml. Kene Kovucu Hediyeli..) 4 Puan Verildi 2 Yorum Var
Petstop  Outdoor Profesyonel Kedi, Köpek ve Fare Kovucu (430 m2 Etkili)
Petstop Outdoor Profesyonel Kedi, Köpek ve Fare Kovucu (430 m2 Etkili) 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Pcı Anti-bug Kene Kovar Cilde Uygulanabilir Sprey 125 Ml ( %30 Deet )
Pcı Anti-bug Kene Kovar Cilde Uygulanabilir Sprey 125 Ml ( %30 Deet ) 0 Puan Verildi 0 Yorum Var